Motivácia
Video

TAJOMSTVO TRVALEJ MOTIVÁCIE

3 Moduly 7 Lekcií Easy

Popis kurzu

Aké ďalšie možnosti pre motiváciu existujú? Rozšírené techniky z modelu NLP.

Čo je ďalší krok?

Learn more

Štruktúra kurzu

Len pre registrovaných užívateľov
3 Lekcií

KROK 1 - Magnet

Krok číslo 1 k vašej Trvalej Motivácii

Spoznaj svoje „Prečo“

Motivácia najčastejšie zlyháva, keď nám chýba motív. Objavte svoje "prečo" a motivujte sa oveľa ľahšie pre podstatné veci vo vašom živote.

Dva smery motivácie

Len málokto si uvedomuje, že motivácia má dva smery. Zistite, ktoré to sú a ako na vás vplývajú. Objavte, ktorý smer motivácie je pre vás ten najúčinnejší. 

Kombinovaná motivácia

Keď poznáte oba smery motivácie - je načase ich vhodným spôsobom skombinovať. Ako kombinovať radosť a bolesť ako mocnú formu motivácie? Akú rolu v tomto procese zohráva vaša úprimnosť? 

Len pre registrovaných užívateľov

Cieľové stavy & Chunking

Prečo je dôležité uvažovať v cieľových stavoch a nie v procese? Ako správne používať tzv. "chunking" - tzn. správne dávkovanie informácií vášmu podvedomiu, aby ste sa vedeli ľahko motivovať?

Technológia „najbližšej lavičky“

Ako sa motivovať pre obrovské úlohy? Ako zabehnúť maratón bez bez jeho zabehnutia? Využite princíp "najbližšej lavičky", ktorý používajú ľudia, ktorí sa vedia výborne motivovať. 

Len pre registrovaných užívateľov

Pravidlo: „3-2-1-ideš!“

Ovládnite absolútne mocnú techniku na bleskovú motiváciu. Ako to funguje? Čo je za tým? Prečo je s pravidlom "3-2-1-IDEŠ!" jednoduchšie veci robiť, ako ich nerobiť?

Rozšírené NLP Techniky

Aké ďalšie možnosti pre motiváciu existujú? Rozšírené techniky z modelu NLP. Čo je ďalší krok?

Pen